Hakkımızda

Mekanlarınıza Sanat Katıyoruz

1985 yılında toptan hediyelik ve hac malzemesi dağıtımı yapmak üzere ticaret hayatımıza başladık. 1990 yılının başlarında kurumsal yapımızı yenileyerek Kervansaray Dağıtım ve Pazarlama adı altında faaliyetlerimize devam ettik. Sektörü ve teknolojiyi yakından takip ederek ürün portföyümüzü ve imalat ağımızı geliştirdik. Sektörde 24. yılını dolduran firmamız hızla büyümeye devam etmektedir.

Kalite ve hizmette öncülük prensibi ile hareket eden firmamız kaliteli ürünler sunarak, satış öncesi ve sonrası hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlamayı başardı. Firmamız 2014 yılı itibari ile geniş araç filosuyla 52 şehirde toptan ve perakende olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Markalarımız

Kervansaray Tablo olarak Size Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Çalışıyoruz…

Manifesto

  • Tablolarımızı yüksek çözünürlüklü makinelerde basıyoruz. Çünkü baskı yapılan makinenin yüksek çözünürlükte olması tablo resminin kalitesinde en önemli unsurdur.Baskı ne kadar yüksek çözünürlükte uygulanırsa tablonuz bir okadar net ve canlı görünür
  • Solvent boyalar kanserojendir. Solundukları zaman kansere neden olurlar. Biz tablolarınızı sağlıklı oldukları Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) tarafından onaylı su bazlı pigment boyalar kullanarak basıyoruz.
  • Mağazamızdaki ürünler ve fabrikamızda üretilen tüm ürünlerimiz genel olarak firmamızın garantisi altında olup; Sanayi Bakanlığının Tüketici Koruma Kanunu garanti koşulları geçerlidir. Siz müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirliyoruz.
Sohbete Başla
Bilgi Al!
Merhabalar Ürünleriniz Hakkında Bilgi Almak İstiyorum